Kozan Ticaret Odası ve Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünün katkılarıyla, Çukurova Üniversitesi Kozan İșletme Fakültesi ile Kozan’da faaliyet gösteren, alanında öncü olan kurulușlarla iș birliği sağlandı. Desteğini esirgemeyen Binboğa Bal Kooparatifi, Sis Yem Fabrikası ve Göknur Gıda A.Ș’ye teșekkür ediyoruz.

Kozan-TO 20 Aralık 2018 Kozan Ticaret Odası ve Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünün katkılarıyla, Çukurova Üniversitesi Kozan İșletme Fakültesi ile Kozan’da faaliyet gösteren, alanında öncü olan kurulușlarla iș birliği sağlandı. Desteğini esirgemeyen Binboğa Bal Kooparatifi, Sis Yem Fabrikası ve Göknur Gıda A.Ș’ye teșekkür ediyoruz. için yorumlar kapalı
Kozan Ticaret Odası ve Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğünün katkılarıyla, Çukurova Üniversitesi Kozan İșletme Fakültesi ile Kozan’da faaliyet gösteren, alanında öncü olan kurulușlarla iș birliği sağlandı.                           Desteğini esirgemeyen Binboğa Bal Kooparatifi, Sis Yem Fabrikası ve Göknur Gıda A.Ș’ye teșekkür ediyoruz.

Yorumlar Kapalı.